piątek, 1 lipca 2016

Aktualizacja włosów – Czerwiec

Jak ten czas szybko leci:-) Ani się obejrzę, a tu znów czas na kolejną włosową aktualizację:-) Dzisiejsza będzie raczej krótka, jako że moja czerwcowa pielęgnacja włosów nie odbiegała zbytnio od tej z poprzedniego miesiąca.Jeśli chodzi o produkty, po które sięgałam najczęściej, to muszę przyznać, że czerwiec prezentował się raczej dość nudno;-) Nadal stosowałam serię Bioxsine dla kobiet oraz wcierkę ReGenesis. Włosy rosną mi całkiem szybko, dorobiłam się także sporej ilości baby hair:-)


Ostatnio częściej niż po oleje sięgałam po maseczki. Choć najczęściej były to gotowe produkty, to jednak czasem zdarzyło mi się wykonać jakąś prostą maseczkę domowej roboty. Obecnie jestem w fazie testowania maseczek z Biedronki (tych w kolorowych saszetkach) i wkrótce postaram się Wam przybliżyć nieco ich działanie i  przedstawić mojego faworyta:-)

To, czym czerwiec nieco wyróżnił się na tle maja był w mojej pielęgnacji włosów udział płukanek. Zdecydowanie najczęściej stosowałam płukankę bazyliową (o której pisałam tutaj).PS. Przepraszam Was za słabą jakość zdjęć, ale robione były właściwie w nocy w kiepskim oświetleniu. Jak będę miała chwilę to postaram się wrzucić coś lepszego:-) Póki co nadal mam bardzo mało czasu wolnego i jeszcze mniej energii…

11 komentarzy:

 1. Chciałabym już mieć takie zdrowe i długie włosy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie,czas leci jak szalony,a Twoje włosy są przepiękne,idealna długość!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, jak one tak lśnią w kiepskim oświetleniu, to co dopiero w ładnym, dziennym świetle <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam wszystkim za jak zwykle bardzo miłe słowa:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz:-)
Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się w komentarzu.
Komentarze uznane przeze mnie za obraźliwe lub będące reklamą będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...