sobota, 9 września 2017

Aktualizacja włosów – Sierpień

Sierpień był dla mnie miesiącem, który upłynął pod znakiem rewolucji, w wyniku których na prowadzenie bloga często po prostu nie starczało mi czasu i sił. Dlatego też wpisy nie pojawiają się już tak często, jak kiedyś, a nawet dzisiejsza aktualizacja jest opóźniona. Nawet nie wiem, czy ten stan ulegnie poprawie…ale nie o tym dziś:-)


Niestety rzadsze zaglądanie na bloga często idzie w moim przypadku w parze z dużo mniejszym zaangażowaniem w pielęgnację moich włosów. Moja obecna pielęgnacja włosów w zasadzie od dwóch, trzech miesięcy jest niezmienna, co jest czymś niebywałym w moim przypadku. Praktycznie non stop sięgam po te same kosmetyki, które owszem, moim włosom służą dość dobrze, ale jednak nie powodują efektu Wow. Moje włosy potrzebują zmiany – może nie bardzo radykalnej, ale jednak. Nawet po zdjęciach ewidentnie widać, że przydałoby im się podcięcie i lepsza pielęgnacja. A jako, że u progu jesieni zwykle nachodzi mnie chęć zmian, wprowadzania w życie nowych planów i poprawy różnych aspektów życia, stwierdzam, że w kontekście włosów czas najwyższy zrobić nieco „porządków” i opracować nowy, konkretny, ale i ekonomiczny czasowo i energetycznie plan pielęgnacji.


Mam już pewne (mgliste dość) pojęcie o tym, co powinno się w mym planie znaleźć, ale samym planem postaram się podzielić z Wami niedługo, jak już będzie gotowy:-) Chciałabym uniknąć tworzenia planu, który w moich obecnych warunkach życiowych będzie niewykonalny. 7 komentarzy:

 1. Ja swoje niedawno właśnie podcięłam, końcówki były strasznie rozdwojone ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesień to taki czas jak mówisz, porządek czas start. Lato się skończyło to i włosy dostaną trochę odpoczynku po słońcu i chlorze, więc wleciała farba do włosów bo już miałam bardzo jasne a uwielbiam czerń/ciemny brąz. Rozglądam się też za nowymi odżywkami i szamponami. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczne te twoje włosiska :) rzeczywiście podcięcie końcówek i będą idealne. U mnie pojawił się wrześniowy plan pielęgnacji może podpatrzysz w nim coś dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne włosy :) Ta długość i ten blask ! Pozazdrościć !

  OdpowiedzUsuń
 5. "planem postaram się podzielić z Wami niedługo, jak już będzie gotowy:-)" Czekamy z niecierpliwością. Pozdrawiamy Dr Hair.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wpis, zapraszam też do mnie :) https://bezcukrowelove.blogspot.ch/
  blog o zdrowym odżywaniu, miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To już wszystko zależy od Was. Prawda jest taka, że wiele artykułów można zamówić przez internet, nawet za granicą. To świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią mieć dobre jakościowo produkty. Wiem, że jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne, fedex ma bardzo korzystną ofertę. Zresztą sami się o tym przekonajcie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz:-)
Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się w komentarzu.
Komentarze uznane przeze mnie za obraźliwe lub będące reklamą będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...