środa, 3 maja 2017

Aktualizacja włosów – kwiecień

Kwiecień minął mi w ekspresowym tempie i w zasadzie z moich wielkich planów niewiele wyszło:-/ Poza częściowymi zmianami w diecie, nie wprowadziłam w zasadzie niczego nowego.W końcu udało mi się zrobić pierwsze w tym roku plenerowe zdjęcia aktualizacyjne. Pogoda nie była najlepsza i poza drobnymi przebłyskami słońca, było zdecydowanie pochmurno. Nie mniej jednak mój cel został zamierzony i na zdjęciach idealnie widać odrost mojego naturalnego koloru włosów – sięgający prawie do karku. Dla przypomnienia – rok temu przestałam koloryzować włosy henną i na tą chwilę staram się znów zapuścić włosy w moim naturalnym kolorze. Myślę, że jak na rok zapuszczania, efekt jest całkiem niezły:-) Równolegle z zapuszczaniem staram się także podcinać wyraźnie ciemniejszą część włosów. Tuż przed aktualizacją podcięłam włosy o kolejne trzy centymetry, czyli jak się okazało podczas mierzenia przed i po, dokładnie 3 cm wyniósł w tym miesiącu przyrost moich włosów:-) Równoległa suplementacja biotyną oraz kwasami omega3 wraz ze stosowaniem odżywki do skóry głowy (Hair Medic) przynosi efekty:-) Dodatkowo zgodnie z zapowiedzią od początku kwietnia niemal codziennie udaje mi się wzbogacać moją dietę o Green Smothie, czyli solidną porcję warzyw liściastych i owoców podaną w przystępnej wodnistej formie:-) O tym, jak przygotowuję smothie i co zwykle się w nim znajduje jeszcze napiszę:-) Póki co zauważyłam, że taki napój wspomaga regenerację organizmu redukując zmęczenie i podnosząc odporność i poziom energii.


Jeśli chodzi o tradycyjną pielęgnację włosów to w tej chwili nadal staram się zużywać resztki kosmetyków, by zminimalizować ich ilość. Jako nowość ostatnio stosuję zestaw nawilżający Equilibra z serii Naturale – to bardzo fajny zestaw do codziennego stosowania, kosmetyki są delikatne i z dobrym składem:-) Poza tym ostatnio sięgam po odżywczy olejek do włosów Vianek – przyjemny i ślicznie pachnący (jak Mamba pomarańczowa) produkt:-)


I to póki co byłoby na tyle:-) Na kolejny miesiąc planów nie robię:-)


3 komentarze:

  1. Jestem tu po raz pierwszy na tym blogu i co mnie zachwyciło to piękne zdrowe włosy i jak Autorka bloga wkłada w to serce aby tak wyglądały. Blog rewelacja

    OdpowiedzUsuń
  2. Sprawa niekoniecznie jest taka prosta. Pamiętajcie, że własna firma transportowa to też wiele obowiązków, które trzeba dopełnić. Jeśli tego nie załatwicie, to narażacie się na poważne problemy. Miejcie to na uwadze.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz:-)
Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się w komentarzu.
Komentarze uznane przeze mnie za obraźliwe lub będące reklamą będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...