niedziela, 5 marca 2017

Aktualizacja włosów – luty

Luty był w dużej mierze spokojnym miesiącem jeśli chodzi o pielęgnację moich włosów. Teraz jednak czuć powiew wiosny i aż chce się coś zmieniać, ulepszać – oby tylko mój zapał nie okazał się słomiany i nie został zduszony przez natłok codziennych obowiązków:-)


Nie przycinałam moich włosów dwa miesiące i ewidentnie czuję, że straciły ładną linię (szczególnie przy twarzy), więc na dniach z pewnością czeka mnie zabawa w fryzjera;-) Na tą chwilę moje włosy mają długość 72 cm, w ostatnim miesiącu urosły o kolejne 2 cm.


Jeśli chodzi o suplementy to nadal biorę to samo, co wcześniej i na tą chwilę nie zamierzam robić przerwy. Wiosną chciałabym rozpocząć dodatkowo codzienne picie owocowo-warzywnych koktajli (ale czas pokaże czy uda mi się ten plan zorganizować).

Spora ilość stresu, z jakim się obecnie borykam zmusza mnie do szukania różnych sposobów na wzmocnienie włosów. Dlatego też w połowie lutego rozpoczęłam kolejną kurację zestawem Hair Medic (szampon + wcierka, klik). Mam nadzieję, że kuracja ta uchroni mnie przez wzmożonym wypadaniem włosów, które szczególnie wiosną zawsze mnie dopada. Samo stosowanie tych produktów jest bardzo łatwe, szybkie i przyjemne:-)

Jeśli chodzi o szampony, to na tą chwilę stosuję przede wszystkim wspomniany wyżej szampon Hair Medic (na zmianę z innymi, które usiłuję wykończyć). Dla odżywienia włosów obecnie stosuję przede wszystkim maski i są to wszystkie trzy tego typu produkty GlySkinCare (klik, klik). Oczywiście przydałoby się wreszcie regularnie zacząć olejować włosy, ale w moim przypadku są na tym polu ewidentne problemy motywacyjne:-/

Chociaż projekt denko udaje mi się jako tako realizować – w lutym wykończyłam 5 kosmetyków do włosów i kilka innych:-) Wkrótce postaram się Wam pochwalić swoją małą kolekcją – jak tylko uzbieram nieco więcej produktów:-)


6 komentarzy:

 1. Ale Ci się pięknie błyszczą :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka piękna, błyszcząca tafla! <3 Jest na czym oko zawiesić. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładne włosy ;)
  http://purpurowyksiezyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia i genialny wpis !! :)

  Buziaki,
  zapraszam również do mnie kochana!
  http://loveshinny.pl/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz:-)
Anonimowych użytkowników proszę o podpisywanie się w komentarzu.
Komentarze uznane przeze mnie za obraźliwe lub będące reklamą będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...